کیخا: سلطانی‌فر خواست مدال بازی‌های آسیایی را بگیرم/ حل مشکل استخدام قهرمان ژیمناستیک با دستور وزیر

به گزارش ورزش سه، سعیدرضا کیخا، قهرمان ژیمناستیک ایران که چندی پیش در مسابقات ستارگان ژاپن به مقام دوم رسید، تا به حال ۲ حرکت را به نام ایران در فدراسیون جهانی این رشته ثبت کرده است.


او در روزهای گذشته در مصاحبه هایی به مشکلات خود اشاره کرده بود. در همین راستا رییس فدراسیون ژیمناستیک هم برای حل مشکل این قهرمان با وزارت ورزش مکاتبه کرد تا اینکه سلطانی فر از کیخا خواست تا در جلسه خصوصی با او شرکت کند.


سعیدرضا کیخا بعد از این جلسه گفت: از اینکه وزیر ورزش و جوانان به رشته‌های پایه و پر مدال اهمیت می دهد خوشحالم. در ملاقاتم با وزیر، سلطانی فر از من خواست هر چند کار بسیار سختی است؛ اما تمام تلاشم را برای رفتن روی سکوی بازیهای آسیایی اندونزی انجام دهم و برای کسب سهمیه المپیک توکیو برنامه ریزی کنم.


وی افزود : اینکه وزیر ورزشی مانند سلطانی فر در وزارتخانه بدنبال حل مشکلات قهرمانان باشد برای ما بسیار دلگرم کننده است. من مدتهاست که بدنبال طی شدن مراحل استخدامم در شهرداری شیراز هستم و سلطانی فر، هم در سفر استانی و هم این بار که فرصت ملاقات با کمک ناظمی و روابط عمومی وزارتخانه ایجاد شد به معاون محترم قهرمانی دستور داد پیگیری نهایی برای اینکار صورت گیرد.

کیخا


تاريخ انتشار: ۱۳۹۶/۹/۲۲  |  ساعت انتشار: ۱۲:۳۳  |  کد خبر: ۳۱۵۳۱۰۸  |  منبع: ورزش سه  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال