کامپیوتر کارخانه هنگ کرد!/ امشب، آخرین فرصت ستاره‌های والیبال ایران

به گزارش ورزش سه، تیم والیبال بانک سرمایه، قهرمان ۲ فصل اخیر والیبال ایران و قهرمان سال قبل جام باشگاههای آسیا در اولین روز از مسابقات جام باشگاههای جهان در لهستان در حالی که یک گام تا پیروزی فاصله داشت، شکست خورد.


ستاره های والیبال ایران همچون شهرام محمودی، مهدی مهدوی، عادل غلامی، محمد موسوی، فرهاد قائمی،‌ مهدی مرندی و مجتبی میرزاجانپور که در این تیم کنار یکدیگر جمع شده اند، بعد از بردن ۲ ست به یک باره بازی را وا دادند و در ۳ ست بعدی بازی را واگذار کردند.


دیگر کاری از مصطفی کارخانه، سرمربی ایرانی این تیم هم برنیامد و ست پنجم را هم با اختلاف نزدیک واگذار کرد.


زاکسای لهستان با شکست دادن نماینده ایران اولین برد خود را تجربه کرد تا شانس بیشتری برای صعود داشته باشد. در دیگر بازی این گروه لوبوی ایتالیا مقتدرانه توانست از سد نماینده برزیل بگذرد تا در پایان روز نخست در صدر قرار بگیرد.


امشب ۲ بازی دیگر از این گروه انجام خواهد شد که زاکسای لهستان به مصاف لوبوی ایتالیا می رود تا ۲ تیم برنده روز اول برابر هم قرار بگیرند.


در دیگر مسابقه نیز بانک سرمایه برابر ساداکروزیرو برزیل به میدان می رود تا اولین پیروزی خود را کسب کند. این دیدار که از ساعت ۲۳ به وقت تهران آغاز می شود، به نوعی آخرین فرصت بلندقامتان ایرانی برای صعود به نیمه نهایی محسوب می شود. در صورت شکست بانک سرمایه این تیم شاید حتی در روز پایانی مرحله گروهی برابر نماینده ایتالیا هیچ شانسی برای صعود نداشته باشد.

بانک

بانک

بانک

بانک


تاريخ انتشار: ۱۳۹۶/۹/۲۲  |  ساعت انتشار: ۱۲:۳۳  |  کد خبر: ۳۱۵۳۱۰۷  |  منبع: ورزش سه  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال