لیگ برتر فوتبال/پیروزی آبی پوشان خوزستانی مقابل پیکان

ایران اکونومیست -
به گزارش ایران اکونومیست؛ تیم های فوتبال استقلال خوزستان و پیکان تهران از ساعت 16 و 45 دقیقه روز جمعه در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف هم رفتند و نماینده فوتبال خوزستان با تک گل دقیقه 73«جونیور مارینی» به برتری رسید.
تیم استقلال خوزستان پیش از این یک شکست و تساوی از دو دیدار گذشته خود در کارنامه داشت و تیم پیکان نیز بعد از پیروزی های پی در پی صاحب دو تساوی در دو دیدار گذشته شده بود که سرانجام پس از 9 بازی که در لیگ برتر نباخته بودند، طعم شکست را چشیدند.
شاگردان «مجید جلالی» سرمربی تیم فوتبال پیکان با این شکست همچنان در جایگاه سوم رده بندی لیگ قرار دارند، اما «عبدالله ویسی» سرمربی تیم خوزستانی برای اینکه تیمش را از رده پانزدهم جدول بالا بکشد، نیاز مبرم به پیروزی داشت که حمایت هواداران این تیم و فوتبال مالکانه آنها در نهایت رای به پیروزی تیم میزبان داد.
هر چند دو تیم فرصت های نصف و نیمه ای را در نیمه نخست بدست آوردند، ولی در باز کردن دروازه یکدیگر موفق نبودند تا تساوی بودن گل حاصل کار آنها در نیمه نخست باشد.
در نیمه دوم تیم استقلال خوزستان حملات وسیع تری را روی دروازه حریف تدارک دید و در دقیقه 73 «جونیور مارینی» مهاجم برزیلی تیم خوزستانی پاس دقیقی را از «طالب ریکانی» دریافت کرد و با ضربه ای دقیق دروازه «پیام نیازمند» گلر پیکان را باز کرد.
شاگردان جلالی که خود را در آستانه شکست می دیدند، حملات متعددی را روی دروازه «وحید شیخ ویسی» تدارک دیدند که در باز کردن دروازه حریف ناموفق بودند تا در نهایت این دیدار با پیروزی یک بر صفر تیم میزبان به پایان برسد.
تیم استقلال خوزستان در این دیدار با ترکیب وحید شیخ‌ویسی، موسی کولی‌بالی، عقیل کعبی، سعید زارع(دقیقه 63طالب ریکانی)، محمدعلی فرامرزی، میثم دورقی، حکیم نصاری، وحید نامداری(دقیقه 77 حسین صادقی)، سید علیرضا زندوی، یونس دلفی و کلودیر مارینی جونیور مقابل حریف صف آرایی کرد.
برای تیم پیکان نیز سید پیام نیازمند، حجت حق‌وردی، آرمان قاسمی، مهدی شیری، سید ابوالفضل رزاق‌پور(دقیقه 68علی حمودی)، ماهان رحمانی، محمدصادق بارانی، ابوالفضل ابراهیمی(دقیقه 80 کنت)، مهدی مومنی(دقیقه 60 افرنگ دافه)، فراز امامعلی و امیر روستایی به میدان رفتند.
تیم فوتبال استقلال خوزستان با این پیروزی 13 امتیازی شد و به طور موقت به رده دوازدهم جدول صعود کرد.


تاريخ انتشار: ۱۳۹۶/۹/۳  |  ساعت انتشار: ۱۹:۱۶  |  کد خبر: ۳۱۳۸۱۸۱  |  منبع: ایران اکونومیست  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال