مرگ اسرار‌آمیز جوان کارتن‌خواب

اجتماع>اجتماعی - تحقیقات درخصوص مرگ اسرارآمیز جوان کارتن‌خواب از سوی تیم جنایی آغاز شده است.

به گزارش همشهری، ساعت 9:24 صبح دیروز 29 آبان ماه، رهگذرانی که از یکی از خیابان‌های مرکز شهر عبور می‌کردند 2پسرجوان را دیدند که بی‌حال روی زمین افتاده بودند. آنها موضوع را به اورژانس و پلیس اطلاع دادند. با حضور اورژانس، 2 پسر23ساله به بیمارستان منتقل شدند.از سوی دیگر مأموران کلانتری 105سنایی هم برای بررسی موضوع راهی بیمارستان شدند. 2پسرجوان تحت درمان قرار گرفتند اما یکی از آنها جان باخت‌؛ بنابراین موضوع به قاضی ویژه قتل پایتخت گزارش شد. در ادامه کارآگاهان در بازرسی از جیب‌های قربانی دست‌نوشته‌ای داخل کیف پولش پیدا کردند که نوشته بود از زندگی خسته شده و برای همین دست به‌خودکشی زده است.

با وجود این مأموران منتظر ماندند تا جوان دیگر حالش بهتر شود و به تحقیق از وی بپردازند. ساعتی بعد پسر جوان در تحقیقات گفت: من کارتن‌خواب هستم و مدت‌هاست که در خیابان‌ها زندگی می‌کنم. با قربانی یک‌ماه پیش در خیابان آشنا شدم، او را نمی‌شناسم و فقط نامش را می‌دانم. او خودش را مهدی معرفی کرده و شرایط زندگی‌اش مانند من بود. وی ادامه داد: امروز صبح مهدی گفت که از این سردرگمی و بی‌خانمان بودن خسته شده و قصد خودکشی دارد. این شد که هردویمان قرص خوردیم تا به زندگیمان پایان بدهیم اما من زنده ماندم.

با دستور قاضی جنایی، جسد قربانی به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات در این خصوص برای شناسایی خانواده جوان کارتن‌خواب و کشف معمای مرگ وی ادامه دارد.


تاريخ انتشار: ۱۳۹۶/۸/۳۰  |  ساعت انتشار: ۱:۸  |  کد خبر: ۳۱۳۶۹۴۵  |  منبع: همشهری آنلاین  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال