لیگ برتر فوتبال/ توقف فولاد خوزستان مقابل سایپا

ایران اکونومیست - به گزارش ایران اکونومیست؛ سیروس پورموسوی که بازیکنان تیمش پس از کسب تساوی هفته گذشته مقابل تیم استقلال تهران، انگیزه بالایی پیدا کرده بودند، روز پنجشنبه درورزشگاه غدیر اهواز به دنبال شکست تیم سایپا بود، اما از این دیدار که با نتیجه تساوی یک بریک تمام شد تنها یک امتیاز بدست آورد.
فرشاد جان فزا ابتدا در دقیقه 60 برای تیم فولاد خوزستان گلزنی کرد و محمد عباس زاده مهاجم تیم سایپا در دقیقه 71 دروازه حامد لک را گشود و بازی را به تساوی کشاند.
تیم فولاد خوزستان با کسب یک امتیاز از این دیدار خانگی 16 امتیازی شد و همچنان دررده پنجم باقی ماند. شاگردان علی دایی نیز 14 امتیازی شدند و در رده ششم ماندند.
دیدار این دو تیم در نیمه نخست بیشتر در میانه زمین در جریان بود. مهم ترین اتفاق این نیمه اعلام ضربه پنالتی به سود تیم سایپا در دقیقه 38 بود که داور پس از مشورت با کمک داور خود در رای خود تجدید نظر کرد و دستور به ادامه بازی داد.
نیمه دوم این بازی جذاب تر از نیمه نخست بود، در این نیمه بازیکنان دو تیم با طراحی حملات متعدد قصد نزدیک شدن به دروازه حریف را داشتند و تیم فولاد در یکی از این حملات که در دقیقه 60 اتفاق افتاد. توپ ارسالی بازیکنان این تیم در محوطه جریمه پس از عبور از دروازه بان و مدافعان سایپا به فرشاد جان فزا رسید و این بازیکن با یک ضربه بغل پا دروازه محمدرضا اخباری را باز کرد.
به دنبال به ثمر رسیدن گل، تیم سایپا جلو کشید و حملات متعددی را به روی دروازه حامد لک طراحی کرد. در دقیقه 71 و به دنبال اصابت توپ به دست پیمان شیرزادی در محوطه جریمه داور به سود تیم سایپا اعلام ضربه پنالتی کرد که محمد عباس زاده این توپ را به دور از دستان حامد لک درون دروازه فولاد جای داد.
در ادامه اتفاق خاصی نیفتاد و این بازی با نتیجه تساوی یک بریک به پایان رسید.
ترکیب تیم فولاد خوزستان:
حامد لک، فرزاد جعفری، پیمان شیرزادی، ایوب والی، امیر زلیکانی، فرشاد جانفزا، ایمان مبعلی، نوید عاشوری، سینا مریدی، میلاد بدرقه و عبدالله ناصری
ترکیب تیم سایپا:
محمدرضا اخباری، دانیال ماهینی، روزبه شاه علیدوست، حسین کنعانی زادگان، محمد دانشگر، آرش رضاوند، علی قلی زاده، رضا اسدی، حامد شیری، امید خالدی و محمد عباس زاده.
رضا مهدوی قضاوت این دیدار را برعهده داشت.او دراین دیدار به میلاد بدرقه بازیکن فولاد کارت زرد نشان داد و اورا جریمه کرد.
وی همچنین دردقیقه 70 پیمان شیرزادی دیگر بازیکن این تیم را از زمین بازی اخراج کرد.
این داور در ادامه محمد دایی مربی تیم فوتبال سایپا را به دلیل اعتراض های مکرر به تصمیمات داوری از زمین بازی اخراج کرد.

تاريخ انتشار: ۱۳۹۶/۷/۲۷  |  ساعت انتشار: ۲۱:۳۴  |  کد خبر: ۳۱۲۴۹۷۳  |  منبع: ایران اکونومیست  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال