شاهکار تبلیغاتی برخی فروشندگان خودروهای خارجی/ گرفتاری مردم و سکوت نهادهای نظارتی! +سند

به گزارش صبحانه، انتشار اخبارمربوط به تخلفات شرکت داتیس خودرو که خود را نماینده رسمی و دارای امکان واردات خودروهایسواری ولوو می نامد، بازتاب فراوانی در فضای رسانه ای و حوزه واردات خودرو داشت چراکهسازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران رسما در نامه ای، از اتحادیه صنف فروشندگانخودرو تهران خواسته نتیجه نظارت قانونی علیه این شرکت را گزارش کند.

شرکت

در این نامه، وصول شکواییههای مردمی و بررسی های به عمل امده مبنی بر عدم تحویل خودرو در موعد مقرر، عدمایفای تعهدات در قبال مشتریان، انجام تبلیغات گسترده و ارائه خدمات فروش خودرو بدوناخذ هرگونه مجوز لازم و همچنین عدم همکاری مسئولان آن شرکت در ارائه مدارک و مستنداتمورد نیاز به این سازمان به عنوان تخلفات داتیس خودرو ذکر شده است.

در بخش دیگری از نامه مذکورکه دارای 15 برگ ضمیمه و مستندات است، از اتحادیه فروشندگان خودرو تهران خواسته شدهبه استناد ماده 27 و 28 و تبصره 3 ماده 17 قانون نظام صنفی، در خصوص شرکت داتیس خودرو،بررسی لازم معمول و نتیجه به سازمان صنعت تهران ارسال شود.

به دلیل اهمیت مستنداتارسال شده برای دستگاههای مختلف، برخی شکات این شرکت با ارسال نمونه ای از اقداماتاین شرکت به صبحانه، خواستار انتشار پیام خود مبنی بر ضرورت برخورد جدی تر با اینشرکت شدند.

بر این اساس، اسناد بهدست آمده نشان می دهد این شرکت و برخی دیگر از شرکت های فعال در حوزه فروش خودرو،همان خودرویی را که در تبلیغات خود مدعی فروش فوری یا پیش فروش آن هستند، به مشتریدیگری که موعد تحویل خودریوش فرارسیده، تحویل نداده و مدعی می شوند امکان وارداتبرایشان فراهم نشده است!

شرکتشرکت
تبلیغ فروش فوری همان خودرویی که به مشتریان اعلام می شود امکان تحویل آن وجود ندارد

این مسئله به وضوح نشانمی دهد یا اساسا از ابتدای زمان ثبت نام، خودرویی برای تحویل در موعد مقرر وجودنداشته و یا سری تبلیغات جدید آنها برای فروش خودرویی چون هیوندا النترا، کذب محضاست چراکه هنوز خودروی متقاضیان قبلی، تحویل نشده است و این تبلیغات، صرفا برایجذب نقدینگی از مردم و معطل نگه داشتن آنها برای چند ماه است.

شرکت
شرکت

حال چگونه ممکن است شرکتی که امکان تحویل خودروهایی ارزان و در دسترس همچون النترا را به مشتریان خود ندارد، بتواند سواری ولوو که قیمت آن چند برابر خودروی مذکور است و امکان واردات آن نیز توسط داتیس خودرو قبلا تکذیب شده، به مشتریان خود تحویل دهد؟


تاريخ انتشار: ۱۳۹۶/۶/۲۹  |  ساعت انتشار: ۹:۱۸  |  کد خبر: ۳۱۱۴۰۳۹  |  منبع: صبحانه آنلاین  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال