ناوگان خودران فولکس‌واگن به شهرهای جهان می رود (+عکس)

ایران اکونومیست - به گزارش ایران اکونومیست ؛گروه خودروسازی فولکس‌واگن قصد دارد تا سال 2021 خطوط خودروهای کاملا خودران را در برخی از شهرهای جهان راه‌اندازی کند.

فولکس‌واگن با همکاری یک برند فعال در عرصه فناوری قصد دارد ناوگان عمومی خودران‌های خود را در سال‌های نه چندان دور در 2 یا 5 شهر جهان شکل دهد.
یوان یانگورت، مدیر بخش راهبردی دیجیتال‌سازی این کمپانی در خصوص راه‌اندازی حمل و نقل عمومی خودران این شرکت گفت: تغییر قوانین در جاده‌ و خیابان‌های جهان به راحتی این امر را برای بنگاه‌های بزرگ فولکس واگن میسر می‌سازد.

وی افزود: پس از آمریکا، شهرهای دبی، سنگاپور و برخی از شهرهای چین نیز آن را دنبال خواهند کرد.


مدیر اجرائی فولکس‌واگن نیز در این خصوص افزود: در این ناوگان از مدل مفهومی سدریک استفاده می‌شود که در ماه مارچ سال گذشته معرفی شد.


در داخل خودرو فضای بسیار بزرگی به چشم می‌خورد که این روزها در بین خودروهای مفهومی رواج یافته است. فضای داخلی این خودرو بسیار جادار طراحی شده و دید بسیار خوبی به سرنشینان می‌دهد. در کف این خودرو نیز از چوب استفاده شده است تا حس اتاق مخصوص جلسات را القا کند. در دو سمت خودرو دو صندلی وجود دارد و هیچ کنترلی وجود ندارد تا سرنشینان را سردرگم کند و باعث شلوغی کابین شود.


در حال حاضر فولکس‌واگنی‌ها به فکر تبدیل سدریک‌های خانوادگی به خودران‌هایی برای شهر هستند. خودران‌های لوکس شهری که با حمل و نقل مردم یا حمل و جابه‌جایی محموله‌ها به کمک ناوگان حمل و نقل بروند.

تاريخ انتشار: ۱۳۹۶/۶/۲۹  |  ساعت انتشار: ۵:۱۹  |  کد خبر: ۳۱۱۴۰۲۵  |  منبع: ایران اکونومیست  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال