زنگنه: سال ۹۳ از آقایان نادران و توکلی درخواست کمک کردم و آنها انصافا کمک کردند/ ۱۰ها ساعت با منتقدان قرارداهای نفتی جلسه گذاشتیم و نظرات‌شان را دخالت دادم و آن قراردادها را اصلاح کردم

بیژن نامدار زنگنه وزیر پیشنهادی نفت عصر امروز (شنبه مردادماه)در صحن علنی مجلس در دفاع از برنامه‌های پیشنهادی خود رأی اعتماد وزرا در 4 سال گذشته را یادآور شد و گفت: 4 سال پیش که به اینجا آمدم تا رای اعتماد بگیرم وقتی صحبتم تمام شد و به راهرو رفتم آقایان زاکانی و نادران که مخالفان جدی من بودند را را دیدم و به آقای نادران گفتم ما با هم مخالف باشیم اما از هم متنفر نباشیم که او گفت نه متنفر نیستم و من هم گفتم انشاالله که اینطور باشد. چندی بعد در مسیر کار خود و در سال 93 از او و آقای توکلی برای حل مشکلات کمک خواستم و این دو بزرگوار مردانه و قویا به من کمک کردند که جای تشکر دارد که این در حالی بود که این افراد از نظر سیاسی مخالف من بودند. ولی در جهت منافع ملی به من کمک کردند.

وی با اشاره به اینکه 9 بار رأی اعتماد گرفتم، گفت: رأی اعتماد در این روزها بسیار لذت بخش تر است زیرا همه نمایندگان در چارچوب اصول مدنی و قانونی به عنوان موافق و مخالف صحبت می کنند.

وزیر پیشنهادی نفت تاکید کرد: اختلافات سلیقه ای و حزبی را باید کنار بگذاریم زیرا دشمنان سرسختی داریم که همکاری در مسیر عزت و پیشرفت کشور را نیازمند است.

زنگنه گفت:‌ما باید با هم باشیم تا کشور توسعه پیدا کند. مذاکره راه حل مشکلات است نه مخاصمه. ما باید مواضع‌مان را نگه داریم اما با هم همکاری کنیم. من 10ها ساعت با آقایان دهقان، بحرینی، امیرآبادی فراهانی، نجابت، توکلی و نادران بر سر قراردادهای نفتی جلسه گذاشتیم و نظرات‌شان را دخالت دادم و آن قراردادها را اصلاح کردم. این روش، روشی است که کشور ما را پیش می‌برد.تاريخ انتشار: ۱۳۹۶/۵/۲۹  |  ساعت انتشار: ۸:۰  |  کد خبر: ۳۱۰۱۰۸۴  |  منبع: جامعه خبری الف  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال