فیلم جدید پوران درخشنده به سینماها آمد

«زیر سقف دودی» به عنوان فیلم جدید پوران درخشنده از 17 خردادماه در سینماها به نمایش درآمد.

به گزارش عصر ایران، فیلم سینمایی «زیر سقف دودی» جدیدترین ساخته پوران درخشنده که در جشنواره فیلم فجر سال گذشته به نمایش درآمده بود از چهارشنبه 17 خرداد در سینماهای سراسر کشور اکران خود را آغاز کرد.

در «زیر سقف دودی» که به موضوع طلاق عاطفی میان زوج‌ها می‌پردازد، مریلا زارعی ، فرهاد اصلانی ، بهنوش طباطبایی ، هوشنگ توکلی ، آزیتا حاجیان ، مریم بوبانی ، شهرام حقیقت دوست ، حسام نواب صفوی ، هادی مرزبان ، رسول نجفیان ، فریبا متخصص ، نفیسه روشن ، فرشید زارعی و ابوالفضل میری، لاله مرزبان به ایفای نقش می پردازند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «شیرین که در زندگی خانوادگی با فرزند و همسرش به تدریج دچار مشکل می شود، به دنبال پیدا کردن راهی برای ایجاد ارتباط با آنهاست، که موفق نمی شود و به بحران می رسد. تلاش مجدد او برای برون رفت او از این بحران او را با چالش جدیدی رو به رو می کند...»

«زیر سقف دودی» نامزد 6 سیمرغ بلورین از سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر بود که در دو رشته بهترین بازیگر نقش اول زن برای مریلا زارعی و بهترین چهره‌پردازی برای ایمان امیدواری موفق به دریافت سیمرغ بلورین فیلم فجر شد.

«هیس دخترها فریاد نمی زنند» فیلم قبلی پوران درخشنده سال 1392 اکران شد که به عنوان یک اثر جسورانه با استقبال مخاطبان در سینماها مواجه شد و واکنش های متفاوتی را در سطح جامعه برانگیخت.

class=img-responsive class=img-responsive class=img-responsive class=img-responsive class=img-responsive class=img-responsive class=img-responsive class=img-responsive

تاريخ انتشار: ۱۳۹۶/۳/۱۹  |  ساعت انتشار: ۱۲:۱۳  |  کد خبر: ۳۰۷۵۰۲۱  |  منبع: جامعه خبری الف  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال