منتخب اول شورا در قائم‌شهر جشنی نمی‌گیرد

شمال نیوز : محمدعلی شیرسوار گفت: علت آن که قصد و عزمی برای برپایی جشن ندارم، این است که بنده فضای انتخاباتی منطقه را رقابتی بین مردم ندانسته و تنها بین کسانی می‌دانم که به‌عنوان کاندیدا وارد این عرصه شدند.....

شمال نیوز : بلافاصله بعد از اعلام نتایج انتخابات شوراهای شهر، افراد منتخب تدارک مراسم جشن پیروزی‌شان را در صدر یکی از مهم‌ترین برنامه‌های حال حاضر خود می‌بینند تا بدین‌وسیله از هواداران خود و دیگر شهروندان تشکر کنند.

در قائم‌شهر نیز در حالیکه اعضای منتخب شورا در این ساعات در حال برگزاری و یا اطلاع‌رسانی نسبت به برگزاری زمان جشن خود هستند، در یک اتفاقی کمتردیده‌شده نفر اول منتخبین این شورا با صدور بیانیه‌ای دلیل برگزار نکردن جشن خود را عنوان کرده است.

محمدعلی شیرسوار نفر اول منتخب پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر قائم‌شهر با اعلام اینکه علت آن که قصد و عزمی برای برپایی جشن ندارم، این است که بنده فضای انتخاباتی منطقه را رقابتی بین مردم ندانسته و تنها بین کسانی می‌دانم که به‌عنوان کاندیدا وارد این عرصه شدند، گفت: در واقع برگزاری جشن را به نوعی تفکیکِ ۱۴۶۸۱ همشهری‌ای که به من رأی داده‌اند از دیگر همشهریانم می‌دانم؛ از این جهت ترجیح می‌دهم از فضای موجود برای عرض ادب و تشکر حضوری و چهره به چهره برای استفاده بهتر از نظرات‌شان و عذرخواهی از زحمات این چند وقت بهره ببرم.

گفتنی است، در انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر قائم‌شهر، محمدعلی شیرسوار با 14681 رأی حائز اکثریت ارا شد .تاريخ انتشار: ۱۳۹۶/۳/۲  |  ساعت انتشار: ۸:۱۰  |  کد خبر: ۳۰۷۰۰۹۲  |  منبع: شمال نیوز  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال