نامجو مطلق: تراکتورسازی اتفاقی به پیروزی رسید

ایران اکونومیست - به گزارش ایران اکونومیست؛ مجید نامجو مطلق درباره مصاف تیم‌های استقلال و تراکتورسازی تبریز گفت: بازی خیلی جذاب و تماشاگرپسندی را شاهد نبودیم. دلیلش هم حساسیت فوق‌العاده این بازی بود چرا که نتیجه این دیدار روی جدول اثرگذار بود. هر دو تیم محتاط بازی کردند و فکر می‌کنم استقلال خسته بود. به هر حال استقلال درگیری مصاف‌های آسیایی هم هست و در اواخر فصل طبیعی است که توان بازیکنانش کم شود. به همین دلیل نشد که عملکرد خودش را نشان دهد.

او ادامه داد: در کل یک بازی کنترل شده را استقلال ارائه می‌کرد. استقلال می‌خواست بازی را اداره کند تا دست پر از تبریز خارج شود. دیدیم که هر دو تیم فرصت‌های زیادی نداشتند. در کل معتقدم که این دیدار نسبت به بازی رفت دو تیم از کیفیت پایین‌تری برخوردار بود و بیشتر توپ در وسط زمین قرار داشت. تیم تراکتورسازی هم ریسکی بازی نکرد چون اگر می‌باخت از رده دوم کاملا ناامید می‌شد. تراکتورسازی روی توپ سوم برنامه داشت و روی همین مسئله هم به گل رسید. البته این را هم بگویم که معتقدم تراکتورسازی اتفاقی پیروز این میدان داشتند و آن‌ها هم برنامه خاصی برای بازی نداشتند.

پیشکسوت استقلال در پاسخ به این سوال که آیا احتمال جابه‌جایی آبی‌ها و تراکتورسازی در جدول همچنان وجود دارد یا نه گفت:‌ دو هفته مانده و این اتفاق خیلی بعید نیست. هر دو بازی باقی مانده هم مصاف‌های سختی هستند. اگر سال بعد سه تیم از ایران به آسیا بروند، قطعا این رقابت که چه کسی دوم می‌شود خیلی اهمیت دارد.

نامجو مطلق در پایان و در پاسخ به این سوال که آیا شکست استقلال برابر تراکتورسازی روی مصاف سه‌شنبه این تیم برابر الاهلی امارات اثرگذار خواهد بود، بیان کرد: نباید این اتفاق بیفتد و فکر می‌کنم همکاران ما در استقلال آنقدر حرفه‌ای هستند که نگذارند این اتفاق رخ دهد. الاهلی تیمی مدعی به شمار می‌رود و می‌آید که نبازد. بزرگ‌ترین نگرانی من خستگی استقلال است و امیدوارم روی این تیم اثر نگذارد.

انتهای پیام

تاريخ انتشار: ۱۳۹۶/۲/۱  |  ساعت انتشار: ۱۱:۳۴  |  کد خبر: ۳۰۶۰۵۵۸  |  منبع: ایران اکونومیست  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال