مرفاوی: اشتباه بازی با استقلال را مقابل سپاهان تکرار کردیم

ایران اکونومیست - به گزارش ایران اکونومیست؛ صمد مرفاوی پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل سپاهان در نشست خبری اظهار کرد: سپاهان از نظر مهره‌ای بهتر از ما بود. با این حال در شروع بازی پایاپای عمل کردیم و شاید به لحاظ مالکیت توپ آنها بهتر از ما بودند اما بازی پایاپای بود. ما در ادامه بازی نتوانستیم توپ‌های آنها را به خوبی دفع کنیم. دقیقا اشتباه هفته گذشته مقابل استقلال را در این بازی تکرار کردیم و از روی نقطه پنالتی گل خوردیم.

سرمربی صبای قم اضافه کرد: در نیمه دوم سعی کردیم به گل برسیم و بازی را به کنترل در بیاوریم و از تک موقعیت ها به گل برسیم. در این بازی نفرات هجومی تیم ما کارایی لازم را نداشتند و مانند همیشه عمل نکردند. تیم ما خستگی بازی با استقلال را به تن داشت و یک روز کمتر از سپاهان هم استراحت کرده بودیم.
او گفت: خستگی در ساق پای بازیکنان دیده می‌شد. تمام سعی و تلاش خود را برای رسیدن به پیروزی انجام دادیم اما موفق نبودیم. امیدوارم در بازی های آینده به پیروزی برسیم و در لیگ برتر بمانیم.
سرمربی صبای قم با اشاره به غیبت چند بازیکن تیمش اظهار کرد: در این دیدار سه بازیکن اصلی تیم‌مان یعنی حنیف عمران زاده، رضا عنایتی و مهدی امیری را در اختیار نداشتیم. با این حال بد نبودیم و سعی کردیم سپاهان را تحت فشار قرار دهیم. نیمه دوم این کار را تشدید کردیم اما آن‌ها در ضد حملات بسیار خطرناک ظاهر شدند و نتوانستیم اندیشه‌های خودمان را اجرا کنیم.
انتهای پیام

تاريخ انتشار: ۱۳۹۶/۱/۳۱  |  ساعت انتشار: ۲۲:۲۲  |  کد خبر: ۳۰۶۰۵۲۶  |  منبع: ایران اکونومیست  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال