داربی مادرید در نیمه نهایی یا فینال؟

ایران اکونومیست - به گزارش ایران اکونومیست به نقل از آس، رئال مادرید و اتلتیکومادرید با پشت سر گذاشتن بایرن مونیخ و لسترسیتی به نیمه هایی لیگ قهرمانان اروپا صعود کردند. این دو تیم ممکن است برای چهارمین فصل پیاپی در مرحله حذفی با هم رو به رو شوند و با قرعه کشی جمعه این موضوع مشخص خواهد شد. هواداران مادریدی نظرات مختلفی درباره تقابل احتمالی این دو تیم در نیمه نهایی یا فینال دارند. سایت آس نظر سنجی جداگانه ای در این رابطه برای هواداران مادرید و اتلتیکو قرار دارد که 55 هزار نفر در آن شرکت کردند.
اغلب طرفداران مادرید ترجیح می دهند دوباره فینال لیسبون و میلان در کاردیف تکرار شود. 66.38 درصد هواداران مادرید (24 هزار و 467 رای) یعنی تقریبا 30 هزار نفر دوست دارند اتلتیکو آخرین حریف تیمشان در لیگ قهرمانان این فصل باشد. از طرفی 33.62 درصد (12 هزار و 394 نفر) ترجیح می دهند داربی مادرید در نیمه نهایی اتفاق افتد.

هواداران قرمز و سفیدپوشان خواسته شان کاملا مشخص نیست. با این حال بیشتر آن ها ترجیح می دهند که ویسنته کالدرون یک بار دیگر داربی مادرید را به خود ببیند. 18 هزار و 834 نفر از طرفداران اتلتیکو در این نظر سنجی شرکت کردند که 53. 15 درصد (10 هزار و 11 نفر) نمی خواهند دوباره دو تیم اتلتیکو و مادرید در فینال برابر هم قرار گیرند و دوست دارند داربی مادرید در نیمه نهایی برگزار شود. از طرفی 46.85 درصد (8 هزار و 823 نفر) باز هم ترجیح می دهند دو فینال 2014 و 2016 در سال 2017 تکرار شود.
انتهای پیام


تاريخ انتشار: ۱۳۹۶/۱/۳۱  |  ساعت انتشار: ۱۸:۲۲  |  کد خبر: ۳۰۶۰۴۸۹  |  منبع: ایران اکونومیست  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال