سودربرگ در فکر ساخت فیلمی دربارۀ اسناد پاناما

استیون سودربرگ داستان اسناد پاناما را به پرده سینما می‌برد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سودربرگ تهیه‌کنندهاین اثر سینمایی است و احتمال دارد که کارگردانی آن را نیز خود برعهده بگیرد.

او در این فیلم با اسکات زد.برنز فیلمنامه‌نویس برخیفیلم‌های سودربرگ چون «شیوع»، «خبرچین» و «عوارض جانبی» همکاری می‌کند. لارنس گریو مایکل شوگر دیگر تهیه‌کنندگان فیلم هستند. مایکل شوگر یکی از تهیه‌کنندگان فیلم«افشاگر» بود که در هشتادوهشتمین دوره اسکار جایزه بهترین فیلم را از آن خود کرد.

این فیلم با اقتباس از کتاب «دنیای نهانکاری»نوشته جیک برنشتاین ساخته می‌شود. برنشتاین گزارشگری تحقیقی است که کمک بسیاری بهفاش شدن 11 میلیون سند پاناما کرد.

اسناد پاناما را کنسرسیوم بین‌المللی روزنامه‌نگارانتحقیقی منتشر کردند. این اسناد مشخص می‌کرد که چگونه افراد پولدار و قدرتمند از یکشرکت حقوقی در پاناما برای پنهان‌کاری مالی استفاده می‌کنند.

کتاب برنشتاین شامل جزئیات جدیدی درباره دسیسه‌هایمالی افراد قدرتمند و پولدار، فعالیت‌های غیرقانونی برخی از بزرگترین‌های بانک‌هایجهان، نقش کمپانی‌ها و شهروندان آمریکایی در این موضوع و داستان نحوه دستیابی گروهبین‌المللی روزنامه‌نگاری تحقیقی به این اسناد و انتشار آن‌ها است.

سودربرگ در حال حاضر مشغول ساخت فیلم «لوگان خوش‌شانس»با بازی ستارگانی چون دنیل کریگ، چنینگ تیتوم، هیلاری سوانک و کاترین هیگل است.

منبع: هالیوودریپورتر / 6 جولای

58241


تاريخ انتشار: ۱۳۹۵/۴/۱۷  |  ساعت انتشار: ۱۲:۴۵  |  کد خبر: ۲۸۶۹۵۳۶  |  منبع: خبر آنلاین  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال