همراه اول هرماه ۱۰ میلیارد ریال جایزه می دهد

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، اپراتور اول تلفن همراه کشور در قالب طرح «جایزه بزرگ همراهی» هر ماه پنج جایزه دو میلیارد ریالی و در مجموع 10 میلیارد ریال به قید قرعه به پنج نفر از مشترکان خود می دهد.
مشترکان همراه اول برای شرکت در این طرح نیاز به ثبت نام و فعالسازی ندارند و طبق اعلام، قرعه کشی فقط بر روی سیمکارت های فعال این اپراتور اجرا می شود.
کارکرد مشترکان دایمی یا اعمال شارژ مشترکان اعتباری در این طرح، امتیاز خواهد داشت.
همچنین مشترکان به ازای هر سال همراهی با همراه اول امتیاز خواهند گرفت. در این طرح امتیازی نیز برای پیوستن به خانواده بزرگ همراه اول در نظر گرفته شده است.
همراه اولی ها می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این طرح به درگاه اپراتور اول به نشانی www.mci.ir مراجعه کنند.
به گزارش ایرنا، از مجموع 149 میلیون و 875 هزار و 366 سیمکارت واگذار شده تلفن همراه در سال 1394، نزدیک 50.7 درصد غیر فعال بود.
بررسی گزارش منتشر شده دفتر بررسی های فنی و اقتصادی معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات نشان می دهد تا پایان پارسال، شمار 149 میلیون و 875 هزار و 366 سیمکارت واگذار شده تلفن همراه در کشور وجود داشته که 75 میلیون و 983 هزار و 528 خط، فعال بوده است.
همچنین شمار تلفن های ثابت دایری کشور تا پایان پارسال 30 میلیون و 262 هزار و 157 خط و شمار تلفن های همگانی کشور 139 هزار و 729دستگاه بود.
اقتصام**2078**1961


تاريخ انتشار: ۱۳۹۵/۴/۹  |  ساعت انتشار: ۱۵:۴۷  |  کد خبر: ۲۸۶۲۴۰۰  |  منبع: خبرگزاری ایرنا  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال