عوامل شهربان و حریم‌بان تعیین سطح علمی می‌شوند

مدیرعامل شرکت شهربان از تعیین سطح علمی عوامل شهربان خبر داد و افزود: به منظور بالا بردن سطح تعاملات اجتماعی نیروهای شهربان و حریم بان با شهروندان اولین آزمون تعیین سطح کلیه عوامل شرکت شهربان برگزار شد.

به گزارش سرویس شهری ایسنا، چیذری گفت: برگزاری چنین آزمونی که تمام عوامل اجرایی شهربان و حریم بان در آن شرکت داشته باشند در طول فعالیت این مجموعه بی سابقه است.

وی افزود: پیرو تاکیدات شهردار تهران مبنی بر کیفی بخشی نیروهای شهربان و همچنین بالا بردن سطح تعاملات اجتماعی با شهروندان جزوات آموزشی متناسب با شرح وظایف آن‌ها تهیه شد و در اختیارشان قرار گرفت و آزمون فوق نیز براساس اطلاعات مندرج در این جزوه آموزشی برگزار شد.

وی ادامه داد: بزرگترین مزیت این آزمون تعیین سطح همکاران اجرایی بود چراکه براساس نمرات اخذ شده و همچنین امتیازات کسب شده در مراحل قبلی، افرادی که نتوانند حداقل امتیاز مورد نیاز شرکت را کسب کنند از جمع همکاران در حوزه شهربان و حریم بان جدا خواهند شد و در صورت نیاز در حوزه های دیگر از آن‌ها استفاده خواهد شد.

مدیرعامل شرکت شهربان تاکید کرد: برگزاری این آزمون، شروع فصل جدیدی از فعالیت های این شرکت در حوزه انضباط شهری خواهد بود و قطعا پس از این شاهد حضور هیچ گونه نیروی اجرایی که آموزش های لازم را ندیده باشد نخواهیم بود.

وی افزود: اعتقاد داریم که قبل از انجام یک حرکت جهادی موفق و هدفمند باید آموزش و شناسایی بخوبی صورت پذیرد تا بهتر بتوانیم به اهدافمان دست پیدا کنیم.

وی خاطرنشان کرد: از این پس ملاک و معیار ما برای جابجایی نیروها، ارائه خدمات رفاهی و بهبود وضعیت معیشتی همکاران و توجه به امتیازات کسب شده از آن‌ها در اینگونه آزمون ها خواهد بود.

بر اساس گزارش روابط عمومی شرکت شهربان شهرداری تهران چیذری تاکید کرد: برنامه اصلی شرکت در شش ماهه دوم سال 94 توجه به موضوع منابع انسانی در بحث ساماندهی، آموزش و ارتقاء پرسنل خواهد بود.

انتهای پیام


تاريخ انتشار: ۱۳۹۴/۸/۴  |  ساعت انتشار: ۱۱:۵۶  |  کد خبر: ۲۵۵۴۲۵۹  |  منبع: خبرگزاری ایسنا  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال