مدیرعامل موفق آتش نشانی قائم شهر برکنار شد !

شمال نیوز : افزایش 120 درصدی بودجه شهرداری ، ساختار مندی ایستگاههای آتش نشانی ،انتشار بروشورها و مجلات آموزشی و فرهنگی ، افزایش چشمگیر تعداد آتش نشانان و ... برخی دیگر از فعالیت های این مدیر جوان ، ارزشی و موفق ثائم شهری بشمار می آید ....مدیرعامل

شمال نیوز : شهردار قائم شهر در جدیدترین اقدام خود مدیرعامل موفق سازمان آتش نشانی این شهر را برکنار کرد .

با اصرار سید علی حجازی روز پنج شنبه در جلسه فوق العاده !!! شورای سازمان آتش نشانی ، محمد علی شیرسوار مدیر موفق و فرزند سردار شهید حاج جعفر شیرسوار را برکنار شد .

در دوره مدیریت شیرسوار ، آتش نشانی قائم شهر با پیشرفت های فراوانی همراه بود که همواره با رضایت مردم همراه بود و توجه ویژه به آموزش شهروندان با برگزاری دوره های فشرده و منظم آموزشی و فرهنگ سازی در لایه ها و بافت های شهری همواره در دستور کاز این سازمان قرار داشت .

افزایش 120 درصدی بودجه سازمان آتش نشانی ، ساختار مندی اداری و عملیاتی ایستگاههای آتش نشانی ، انتشار بروشورها و مجلات آموزشی و فرهنگی ، افزایش چشمگیر تعداد آتش نشانان و ... برخی دیگر از فعالیت های این مدیر جوان ، ارزشی و موفق قائم شهری بشمار می آید .

بر اساس این گزارش مهدی شادنوش که اهل شهرستان بابل است به عنوان سرپرست سازمان آتش نشانی قائم شهر معرفی شده است .تاريخ انتشار: ۱۳۹۳/۱۱/۴  |  ساعت انتشار: ۷:۲۹  |  کد خبر: ۱۹۶۸۰۸۵  |  منبع: شمال نیوز  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال